Menu
Your Cart

Temizlik Ürünleri

"Her temizlik ihtiyacınıza uygun kaliteli ve etkili temizlik ürünleri burada! Evde, iş yerinde, ofiste veya herhangi bir mekanda kullanabileceğiniz spin mop, temizlik kovası, moplar, paspaslar, sprey moplar ve daha birçok ürün seçeneğiyle temizliği bir adım öteye taşıyın. Dayanıklı malzemeler ve kullanışlı tasarımlarla, her zorlu temizlik görevini kolayca başarmanıza yardımcı olacak ürünleri keşfedin. Temizlik konusunda kaliteye önem verenlerin tercihi, en iyi temizlik ürünleri burada sizi bekliyor!"

Marka: CleanPlas
Ev ve işyeri temizliğinde devrim niteliğinde bir ürün olan 360 Derece Döner Başlık ile Spin Mop Seti, size kolaylık ve etkili temizlik sağlar. Bu set, zeminlerinizi derinlemesine temizlemek için mükemmel bir çözümdür. Özel olarak tasarlanmış 360 derece döner başlık, her açıdan kolay erişim sağlayara..
₺0
Vergiler Hariç:₺0
Marka: CleanPlas
Ev ve işyerlerinde hijyenik bir temizlik deneyimi sunmak için mükemmel olan Çift Hazneli 12 Litre Tablet Mop Seti, kolay kullanımı ve etkili temizlik performansıyla dikkat çekiyor. Bu set, geleneksel temizlik yöntemlerinden daha hızlı ve verimli sonuçlar elde etmenizi sağlar.12 litrelik çift hazneli..
₺0
Vergiler Hariç:₺0
Marka: CleanPlas
Dayanıklı kaygan zemin levhası ile kaygan bölgelerde güvenliği sağlayın. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş bu uyarı levhası, tehlikeli koşulları etkili bir şekilde bildirerek kayma ve düşme riskini azaltır.Güvenliği her zaman ön planda tutan işletmeler ve kuruluşlar için tasarlanmış olan kayga..
₺0
Vergiler Hariç:₺0
Marka: CleanPlas
Kelebek Mop: Yenilikçi ve Etkili Temizlik ÇözümüEv temizliği herkesin önemsediği bir konudur ve bu işi daha kolay, daha hızlı ve daha etkili hale getirmek için sürekli olarak yeni çözümler aranır. İşte bu noktada, Kelebek Mop devreye giriyor. Kelebek Mop, geleneksel temizlik yöntemlerinden farklı ol..
₺0
Vergiler Hariç:₺0
Marka: CleanPlas
Ev ve işyerlerinde etkili temizlik için ideal olan Pedalli Dönerli Mop temizlik kovası, pratikliği ve kullanışlı tasarımıyla dikkat çekiyor. Bu 17 litrelik kapasiteli temizlik kovası, geniş alanlarda temizlik yaparken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Pratik pedal sistemi sayesinde kovayı do..
₺0
Vergiler Hariç:₺0
Marka: CleanPlas
Ev ve işyerlerinde temizlik işlerini kolaylaştıran Standart Mop Kovası, 14.5 litrelik geniş hacmiyle dikkat çekiyor. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu kova, uzun ömürlü kullanım sağlar. Ergonomik tasarımıyla kullanıcıya rahatlık sunarken, pratik taşıma sapıyla da taşınabilirlik kolaylığı sağlar. H..
₺0
Vergiler Hariç:₺0
Marka: CleanPlas
Araştırma ve geliştirme sürecimiz sonucunda tasarlanan Tablet Mop Seti, ev ve işyerlerinizin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir çözümdür. Çift hazneli tasarımı sayesinde temiz suyu ve kirli suyu ayrı tutarak hijyenik bir temizlik sağlar. Ayrıca, mikrofiber mop yapısı, yüzeylerdeki zorl..
₺0
Vergiler Hariç:₺0
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)